Črevná sprcha

Metóda čistenia hrubého čreva pochádza z USA. Už starí Rimania a Gréci poznali, že hrubé črevo si treba často prepláchnuť. Telo sa tak zbavuje škodlivých látok. Premývanie čriev je úkon, ktorý vychádza z tradície staroindickej medicíny. Kým výplach pôsobí iba na časť čreva, črevná sprcha elegantne vyčistí celé črevo, ktoré má úctyhodnú plochu – sto štvorcových metrov. Účinným spôsobom odstraňuje zo stien čriev nahromadenú stagnujúcu stolicu a hnilobné produkty. Rozpúšťajúce účinky vody spôsobujú, že črevo začína samočinne pracovať a obnovuje sa jeho funkčnosť.

Úkon nie je bolestivý, naopak príjemný a deje sa pri počúvaní ezoterickej hudby. Klient leží na lôžku, pomocou PVC hadičky je pripojený cez konečník na vodný prístroj Colon-Hydromat Procedúra trvá 30-40 minút. Klient sa musí vopred telefonicky objednať, pretože potrebuje odbornú inštruktáž. Pred procedúrou cca 24 až 48 hodín by mal konzumovať ľahšiu kašovitú stravu, žiadnu surovú zeleninu ani ovocie. Po vyčistení odporúčame konzumovať najmä jogurty a vitamínové produkty na obnovu črevnej flóry.

Črevná sprcha by sa mala stať súčasťou zdravého životného štýlu. Je určená tým, čo chcú schudnúť, mať peknú pleť, trpia zápchou, bolesťami hlavy, chrbtice, kĺbov, poruchami imunity, únavou, neurózou. Tiež tým, čo chcú byť dlho zdraví. Veď odpadové látky, ktoré sa nedostatočne vylučujú, ostávajú v čreve, kde hnijú, oslabujú črevnú stenu, napokon sa vstrebávajú do krvi. Takto dochádza k samootrave. Následkom sú časté bolesti hlavy, únava, kožné i alergické neduhy. Vyčistením čreva sa znižuje riziko nádorových ochorení. Procedúru môžu bez obáv podstúpiť ľudia trpiaci na hemoroidy, pacienti, ktorí chodia na chemoterapiu a starší ľudia.

Cena : 30.-€