Tradičná čínska medicína

Filozofia Tradičnej čínskej medicíny

Prospievanie spoločnosti zlepšovaním zdravia ľudstva

Výhody prírodných, zdraviu prospešných výrobkov vyrobených renomovanou čínskou spoločnosťou TIENS si každý deň užíva viac ako 30 miliónov domácností v 190 krajinách sveta.

Rad výrobkov starostlivosti o zdravie je inšpirovaný 5000 rokov starou kultúrou tradičnej čínskej medicíny.

Propagovať pozitívny, prírodný a zdravý životný štýl je každodenným poslaním tisícov zamestnancov a distribútorov spoločnosti TIENS po celom svete. Ich odkazom je zdravie, podnikavý duch, úspech, nadšenie a nádej.

Mnohí jednotlivci a obchodní partneri inšpirovaní týmito víziami si so spoločnosťou Tiens Group vybudovali pevné strategické partnerstvo. Známe osobnosti a svetové značky, ako Microsoft, Pfizer, IBM a Telecom Čína sú úspešnými partnermi TIENS.

Distribútori spoločnosti TIENS a jej zamestnanci sú nadšení ich poslaním a pracujú na dosiahnutí korporátneho cieľa; byť prospešní spoločnosti, udržiavať a propagovať zdravie ľudstva a rozvíjať svetové podnikanie. Víziu „Výborné zdravie pre všetkých“ napĺňajú s nadšením a pod strategickým vedením zakladateľa a predsedu spoločnosti Li Jinyuana.

Tiens Group je významná, úspešná celosvetová spoločnosť s ambíciou zmeniť svetové zdravie, vytvoriť podnikateľské príležitosti a šíriť nádej. Spoločnosť TIENS je pôvodom z Číny a rýchlo sa stáva kozmopolitnou značkou pre zákazníkov na celom svete.

Prečítajte si viac o príbehu úspechu spoločnosti na www.tienssk.sk

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny

V potravinách sa čoraz častejšie vyskytujú hormóny, pesticídy a ďalšie nebezpečné chemikálie. Tieto látky je možné eliminovať použitím prístroja, ktorý využíva jedinečné vlastnosti ozónu – TIENS Čističa ovocia a zeleniny.

Viac informácií

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy

Multifunkčný prístroj na masáž hlavy je integrované wellness zariadenie, ktoré vyrovnáva prúdenie krvi a poskytuje laserovú terapiu a vibračnú masáž, prostredníctvom pokročilého riadiaceho systému mono-čipu.
Viac informácií

TIENS Hyper-H Dúšok zdravia

TIENS Hyper-H Dúšok zdravia

Voda je kľúčovou zložkou nášho tela. Tvorí zhruba 60-70 percent ľudského organizmu. Každá telesná sústava je závislá od vody, od mechanizmu vylučovania toxínov až po trávenie. TIENS Hyper-H Dúšok zdravia je zariadenie, ktoré generuje voľné molekuly vodíka (H2). Pitím vody obohatenej o vodík poskytujete ...
Viac informácií

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek

Máte problém s nepríjemnými pachmi v chladničke, skrinke na topánky, šatníku či na toalete? Zbavte sa ich s TIENS Multifunkčným prístrojom na čistenie chladničiek. Zariadenie využíva silný oxidačný mechanizmus ozónu na dosiahnutie funkcie odstránenia nepríjemných pachov, dezinfekcie a zachovania čerstvosti ...
Viac informácií

Super kalciový prášok pre deti

Super kalciový prášok pre deti

Vápnik (kalcium) je prvok nevyhnutný pre zdravie a vývoj detí. Avšak odborníci na výživu bijú na poplach, že strava detí je chudobná na produkty s vysokým obsahom vápnika. Nedostatok tohto prvku v strave je škodlivý, obzvlášť pre mladý organizmus, pretože vápnik má pozitívny vplyv na hustotu kostí ...
Viac informácií

TIENS Kangli

TIENS Kangli

Ázijské ženy sú vo vynikajúcej fyzickej forme. V porovnaní so svojimi rovesníčkami zo Západu majú silnejšie kosti, menej často trpia osteoporózou, rakovinou prsníka a chorobami srdca. Darí sa im to vďaka strave bohatej na sójové bôby s obsahom prírodných rastlinných estrogénov. A práve na báze tejto ...
Viac informácií

TIENS FOS Sirup

TIENS FOS Sirup

V tradične čínskej medicíne sa prikladá veľký dôraz na fungovanie tráviaceho systému. Podľa Číňanov je to základ zdravia, preto sa veľkej obľube tešia výživové doplnky, ktoré zlepšujú trávenie. TIENS FOS Sirup patrí medzi ne.
Viac informácií

TIENS Chitosan

TIENS Chitosan

TIENS Chitosan je produkt, ktorý účinne podporuje zoštíhľujúci režim. Na jednej strane znižuje kalorickú hodnotu stravy vďaka svojej jedinečnej schopnosti viazať častice tuku. Na druhej strane, po zväčšením objemu vyplní žalúdok a výsledkom je znížený pocit hladu.
Viac informácií

TIENS Výživný super kalciový prášok

TIENS Výživný super kalciový prášok

Vápnik je jedným z najdôležitejších chemických prvkov podieľajúcich sa na stavbe a regulácii nášho tela. Je zodpovedný za udržiavanie zdravých kostí a zubov. Správna koncentrácia tohto prvku zabezpečuje normálnu zrážanlivosť krvi a podporuje správne fungovanie svalov a prenos nervových vzruchov. Odporúčanú ...

Viac informácií

TIENS Kordyceps

TIENS Kordyceps

Vlastnosti kordycepsu, „zázračnej huby“, sú v čínskej medicíne známe od prastarých čias. Najnovšie vedecké výskumy potvrdili tieto poznatky poukázaním na početné kvality Cordycepsu sinensis, ktorý posilňuje prirodzenú obranyschopnosť, jednotlivé telesné funkcie a celkový pocit pohody.
Viac informácií

TIENS Antilipidový čaj

TIENS Antilipidový čaj

TIENS Antilipidový čaj je telo povzbudzujúca zmes bylín s obsahom gynostemmy. ”Južanský ženšen” – ako jej zvyknú hovoriť Číňania, je v Číne po stáročia považovaný za zázračnú bylinu. Hovorí sa, že jeho povzbudzujúce a imunitu posilňujúce vlastnosti využíval už prvý cisár dynastie Čchin, Čchin Š´-Chuang.
Viac informácií