Sušičky

SEDONA  EXPRESS

SEDONA EXPRESS

NOVINKA na surovú stravu

„TRIBEST“  sušička SEDONA  EXPRESS s programom na sušenie surovej stravy, s príjemným dizajnom a 11-zásobníkmi.


SEDONA Express má centrálne prúdenie vzduch, teplota a časovanie sa nastavuje digitálne, má „úsporný“ priestor. Sušenie sa začína pri vyšších teplotách /FAST režim/, po pár hodinách sa prepne na nižšiu teplotu /RAW režim/. Funkcia TST t.j. two-stage sekvencia teploty a času,  zaisťuje, že teplota neprekročí požadovaná úroveň. Sušička môže mať 11 plátov z nerezu alebo z PVC /BPA-frre/ o max. ploche cca 1,00 m2 , na spodnej časti  má  zberač  nečistôt. Má opakovateľný a umývateľný filter, výkonný ventilátor, sklené otočné predné dvere, čo umožňuje vkladanie a sledovanie priebehu sušenia. Má vnútorné LED osvetlenie a tichý chod.

Viac informácií

SEDONA  Combo SD-P9150

SEDONA Combo SD-P9150

NOVINKA !  Program na sušenie surovej stravy "RAW"

Viac informácií

Špirálový krájač „Le ROUET“ - Novinka !

Špirálový krájač „Le ROUET“ - Novinka !

Je  profesionálny pomocník pre rezanie ovocia a zeleniny na dlhé, tenké špagety, špirály a rôzne ozdobné girlandy. Súčasťou krájača sú totiž  tri typy nožov rôznych variácií, takže sa vám ľahko podarí vykúzliť novú prezentáciu vášho  gurmánskeho jedla, ktoré bude pastvou pre oči.

Kto by odolal  tenkým  špirálam z  jabĺk, mrkvy, uhoriek, reďkovky alebo červenej repy?

Špirálový krájač má robustný tvar, je stabilný a vyrobený z vysokokvalitnej ocele.

Viac informácií

Sušička „Excalibur“

Sušička „Excalibur“

Kvalitný a výkonný automat na sušenie ovocia – zeleniny a ďalších prírodných produktov s veľkou kapacitou pri teplote okolo 40° C. Je vhodná i na sušenie húb, paradajok a rôznych byliniek. Je možné využiť i na sušenie naturálneho pečiva.

Sušička pracuje na princípe horizontálneho prúdenia vzduchu. Teplota je nastaviteľná v rozsahu 30° C až 70° C.

V ponuke sú varianty s 9 políčkami, s 5-timi políčkami a dnes NOVINKA pre malé kuchyne, 4-políčková

Viac informácií

Sedona SD-P9000

Sedona SD-P9000

Kvalitný a výkonný automat na sušenie ovocia – zeleniny a ďalších prírodných produktov s veľkou kapacitou pri teplote okolo 40° C. Je vhodná i na sušenie húb, paradajok a rôznych byliniek. Je možné využiť i na sušenie naturálneho pečiva.

Viac informácií